2015-2017 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Шановні суб'єкти господарювання!

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо успіхів Вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів, щоб удача та надія ніколи не залишали Вас. Нехай у Вашій родині також буде тепло та затишок, а Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних.

Зі святом Вас!


Шановні суб’єкти господарювання!

Звертаємо увагу у зв'язку з погіршенням погодних умов, Вам необхідно забезпечити об’єкти бізнесу снігоочисним інвентарем (лопати, скребки) та посипковим матеріалом (пісок).


Шановні мешканці Довгинцівського району!

Інформуємо про заплановане розташування ялинкових містечок на території Довгинцівського району з реалізації ялинок за наступними адресами:


Шановні суб'єкти господарювання!

Інформуємо про проект Закону України «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні»


Шановні суб'єкти господарювання
Довгинцівського району!

Надаємо рекомендації в організації роботи о'бєктів з продажу новорічних ялинок та прикрас до них.


Шановні суб'єкти господарювання !

Просимо Вас та Ваших працівників забезпечити проплату поточних платежів за надані житлово-комунальні послуги за спожиті енергоносії, погашення заборгованості, у разі її наявності для отримання ясіного та безперебійного постачання житлово-комунальних послуг.


Про проведення XХ спеціалізованої виставки-ярмарку «Криворізькі контракти»


Шановні мешканці, запрошуємо на ярмарок!

З 11 по 13 листопада 2015 року у приміщенні Криворізького державного цирку пройде традиційна XХ спеціалізована виставка-ярмарок «Криворізькі контракти» та конкурс «Криворізький гурман» за участю місцевих виробників продуктів харчування. Названа виставка-ярмарок проводиться щорічно з метою розвитку підприємницької діяльності у сфері виробництва продуктів харчування, надання рекламно-інформаційної підтримки підприємствам-виробникам, забезпечення сприятливого середовища для встановлення взаємовигідних партнерських відносин.


Шановні суб'єкти господарювання!

У жовтні 2015 року на засіданні виконкому Криворізької міської ради прийнято рішення від 21.10.2015 року № 4038 «Про затвердження Правил благоустрою в місті Кривому Розі».

Зі змістом рішення можливо ознайомитись на офіційному сайті Криворізької міської ради.


До уваги суб'єктів господарювання!

В рамках підтримки міською владою соціальних ініціатив підприємництва міста, які є учасниками муніціпальних проектів: «Найкраще-дітям», «Марка якості «Криворіжжя», «Зігріємо турботою ветерана» з метою задоволення нагальних потреб вразливих груп населення, створення сприятливих умов для активізації підприємництва у жовтні 2015 року на засіданні виконкому Криворізької міської ради прийнято відповідне рішення від 13.10.2015 № 387 «Про підтримку міською владою соціальних ініціатив підприємництва Кривого Рогу».


Звіт про роботу районної робочої групи з відстеження обігу алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів за 9-ть місяців 2015 року


Криворізька центральна об'єднана Державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб’єктам господарювання із статусом закладу громадського харчування


Посилено роботу районної робочої групи з відстеження обігу алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів


В рамках проведення заходів з відзначення 24-ї річниці Незалежності України організовано проведення районного конкурсу «Майстер Шеф»


 

Шановні працівники торгівлі!

Виконком Довгинцівської районної в місті ради вітає Вас з професійним святом – Днем підприємця


 

Шановні мешканці району обережно стихійна торгівля!


 

Шановні суб'єкти підприємницької діяльності!

 

 
 

 Шановні мешканці міста!

У разі виявленні фактів продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім без алкогольного), тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років негайно телефонуйте за номером «гарячої лінії» 71-67-18. Вказаний телефон функціонує при службі у справах дітей виконкому Довгицівської районної в місті ради з понеділка по п'ятницю з 08.30 до 17.00.

Інформація про роботу телефону «гарячої лінії» міститься також в об'єктах торгівлі, закладах освіти, культури та спорту Довгинцівського району.

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 Шановні суб'єкти
підприємницької діяльності!

Звертаємо Вашу увагу, про необхідність виконання п.8.1 Правил благоустрою у місті Кривому Розі затверджених рішенням Криворізької міської ради від 22.06.2011 № 448. Згідно вказаного пункту суб'єкти господарювання зобов'язані здійснювати косіння травостою на територіях наданих їм відповідно до вимог чинного законодавства у власність, користування, уживати заходів щодо боротьби з карантинними та іншими бур'янами.

Враховуючи вищевикладене, з метою уникнення притягнення до адміністративної відповідальності передбаченої ст. 152 КУпАП за порушення Правил благоустрою, рекомендуємо дотримуватися вказаних вимог.
Шановні суб'єкти господарювання!

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року N 71-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" вводяться в дію норми Податкового Кодексу України щодо обов'язкового застосування платниками єдиного податку при розрахунках за готівку, реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Встановлені норми вступають в дію починаючи з 01.07.2015 року для платників єдиного податку третьої групи, та починаючи з 01.01.2016 року для платників єдиного податку другої групи.
Шановні суб'єкти господарювання!

Нагадуємо, що 1 липня 2015 року набирають чинності норми Закону України № 71-VIII від 28.12.2014 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» стосовно віднесення пива до алкогольних напоїв. Згідно із змінами, внесеними до Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», з 1 липня до алкогольних напоїв відносяться продукти, отримані шляхом спиртного бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5 % (зараз - понад 1,2%) об'ємних одиниць, які вказані в товарних позиціях 2203, 2204, 2205, 2206, 2208 згідно УКТ ВЕД, а також з вмістом спирту етилового 8,5 % об'ємних одиниць і більше, які вказані в товарних позиціях 2103 90 30 00, 2106 90 згідно УКТ ВЕД.
 
Пиво визначається як насичений діоксидом вуглецю пінний алкогольний напій з вмістом спирту етилового від 0,5 % об'ємних одиниць, отриманий під час бродіння сусла, що хмелить, пивними дріжджами, такий, що відноситься до товарної групи УКТ ВЕД за кодом 2203. Крім того, згідно із Законом, слабкоалкогольними напоями вважатимуться алкогольні напої з вмістом етилового спирту більше 0,5%, а не 1,2%, як це передбачає діюча редакція Податкового кодексу.
 
Також встановлено, що розлив пива здійснюється в передбачених діючими стандартами, скляну тару, металеві банки з харчового алюмінію, полімерні пляшки ПЕТФ, сувенірні пляшки і художньо оформлений посуд із скла, глазурованої кераміки, а також в алюмінієві бочки, бочки з неіржавіючої сталі (кеги) і інші види тари згідно нормативної документації, що діє.

Враховуючи вищевказане з 1 липня 2015 суб'єктам господарювання, які здійснюють торгівлю пивом, необхідно отримати ліцензію на право торгівлі алкогольними напоями. Декларація акцизного податку подається в територіальні підрозділи Державної фіскальної служби за місцем здійснення діяльності. Акцизний податок сплачується у розмірі 5% від суми реалізованих підакцизних товарів. Заява на здобуття ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами подається до Головного управління Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області або в Центр обслуговування платників за місцем діяльності суб'єкта господарювання уповноваженою особою заявника або надсилається рекомендованим листом.Шановні суб'єкти господарювання Довгинцівського району!