17-25 січня 2017 року відбулися районні змагання з волейболу

Від: 27 січня 2017

17-25 січня 2017 року на базі Криворізьких загальноосвітніх шкіл № 65, 87, 90, 128 відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат за програмою спортивних ігор «Олімпійські надії» та традиційний турнір з волейболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл на кубок воїна-інтернаціоналіста О. Веклича.

В змаганнях приймало участь 8 команд дівчат – 86 учасників та 14 команд юнаків - 138 учасників. Змагання проходили за коловою системою у двох підгрупах.

Переможцем та призерами змагань серед дівчат стали: І-е місце – команда Криворізької загальноосвітньої школи № 94; ІІ-е місце – команда Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81; ІІІ-є місце посіла команда Криворізької загальноосвітньої школи № 109.

Серед юнаків: переможцем турніру на кубок О. Веклича у фінальних змаганнях, які відбулися 26 січня на базі КЗШ № 65, вихованцем якої був Олександр Веклич, стала команда Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81, друге місце у команди Криворізької загальноосвітньої школи № 90, третіми стали волейболісти Криворізької загальноосвітньої школи № 65.

Команди, переможці і призери, нагороджені кубками, медалями, грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.