10-11 жовтня 2016 року відбулися змагання на першість Довгинцівського району з настільного тенісу

Від: 11 жовтня 2016

10-11 жовтня 2016 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 87 відбулися змагання на першість Довгинцівського району з настільного тенісу за програмою районних спортивних ігор «Олімпійські надії» серед учнів загальноосвітніх шкіл.

В змаганнях прийняло участь 14 команд – 64 учасника. Склад команди 4 чоловіка (3 хлопця, 1 дівчина). Змагання проходили за коловою системою із п’яти сетів. Змагання особисто-командні.

У командному заліку І-е місце вибороли спортсмени Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81; II-е місце посіла команда Криворізької загальноосвітньої школи № 128; ІІІ-є місце за тенісистами Криворізької педагогічної гімназії.

В особистому заліку у змаганнях серед дівчат найсильнішою була Звягінцева Вікторія – КЗШ № 87, ІІ-е місце у Безсмольної Насті – КНТМЛ № 81, третьою стала Опришко Кристина. Серед хлопців переможцем змагань став Гермашев Євген – КЗШ № 128, ІІ місце завоював Кісильов Євген – КНТМЛ № 81, ІІІ місце у Дмитрієва Михайла – КЗШ № 87.

Команди переможців і призерів нагороджені кубком і грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.