Архів

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення ставки туристичного  збору в  м. Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, площа Радянська, 1, каб. 510, тел. 74-39-72, електронна адреса: [email protected]) та фінансовим управлінням виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб. 219, тел.74-57-54, електронна адреса: [email protected]). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, [email protected], zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net, [email protected], trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua.


 

 

 

 

 


УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення виконкому міської ради «Про коригування тарифів на послуги з  вивезення  побутових відходів  у місті  Кривому   Розі,  установлених    рішенням   виконкому  міської  ради від 12.01.2011 №16 «Про  встановлення  тарифів  на  послуги  з  вивезення  побутових  відходів  у   місті   Кривому Розі»,  у  зв’язку   зі  зміною вартості паливно-мастильних матеріалів» та аналіз його регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища. Пропозиції та зауваження до нього будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики протягом місяця розробником (50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб.№550, тел. 440-02-38) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міськради (50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1,  каб.№510, тел. 74-39-72), на електронні адреси виконкому міської ради www.kryvyirih.dp.ua; e-mail: radakr@ukrpost.ua; mvk99k@ukrpost.ua і виконкомів Дзержинської (www.dzr.dp.ua e-mail: dzr_vk@ukrpost.ua), Довгинцівської (www.dlgr.gov.ua e-mail: dlg_vk@riad.com.ua), Жовтневої (www.zhrrkrog.dp.ua e-mail: zhv_vk@ukrpost.ua), Інгулецької (http://ing-org.dp.ua e-mail: ing.zagall04@ukr.net), Саксаганської (http://srvk.gov.ua e-mail: [email protected]), Тернівської (www.trnvk.dp.ua e-mail: trn vkl@ukrpost.ua), Центрально-Міської (http://vykonkom-tsmkr.gov.ua e-mail: cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua) районних у місті рад в мережі Інтернет.
У В А Г А !

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок оформлення оренди об’єктів комунальної власності міста» та аналіз його регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища. Пропозиції та зауваження до нього будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики протягом місяця розробником та  управлінням розвитку підприємництва виконкому міськради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська,1, каб. №246, тел. 493-04-14, 74-16-30, 74-54-53), на електронні адреси виконкому міської ради www.kryvyirih.dp.ua; e-mail: [email protected][email protected]  і виконкомів Дзержинської (www.dzr.dp.ua), Довгинцівської (www.dlgr.gov.ua), Жовтневої (www.zhrrkrog.dp.uа), Інгулецької (http://ing-org.dp.ua), Саксаганської (http://srvk.org.ua), Центрально-Міської (http://vykonkom-tsmkr.gov.ua), Тернівської (www.trnvk.dp.ua) районних у місті рад в мережі Інтернет.
УВАГА!

На оприлюднення виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в місті Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження, пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін управліннями виконкому міської ради: благоустрою та житлової політики та розвитку підприємництва (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, каб. 552, тел. 440-02-38, 74-81-14, каб. 510, тел. 74-39-72, електронну адресу: [email protected], [email protected]. А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради [email protected] і виконкомів районних у місті рад Тернівської, Жовтневої, Саксаганської, Довгинцівської, Дзержинської, Центрально-Міської, Інгулецької: [email protected], [email protected], dlg_vk@riad.com.ua, [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]. Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Тернівської, Жовтневої, Саксаганської, Довгинцівської, Дзержинської, Центрально-Міської, Інгулецької www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.

 


 

 


 

 
УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься доопрацьований проект регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у місті Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробниками проекту – відділом транспорту і зв’язку виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, площа Радянська, 1, каб. 246, тел. 74-70-49, електронна адреса: [email protected]) та фінансовим управлінням виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб. 219, тел.74-57-54, електронна адреса: [email protected]). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, [email protected], zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net, [email protected], trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.
УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта - рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до міської маршрутної мережі пасажирського транспорту» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту – відділом транспорту і зв’язку виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, площа Радянська, 1, каб. 246, тел. 74-70-49, електронна адреса: [email protected]). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, [email protected], zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net, [email protected], trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.
УВАГА!

На оприлюднення виноситься (після проведення публічних слухань, отримання пропозицій, проведення управліннями виконкому міської ради додаткових консультацій з Державною регуляторною службою України, якою було запропоновано деталізувати норму рішення в частині ставок податку) доопрацьований проект рішення міської ради «Про встановлення ставок  податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Попередню редакцію проекту рішення міської ради було оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» 31.03.2015 №24. Зауваження, пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін управліннями виконкому міської ради: фінансовим, економіки та розвитку підприємництва (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 36б, каб. 219, тел. 74-57-54, каб. 222, тел. 74-73-32, каб. 510, тел. 74-39-72, електронні адреси: [email protected]), [email protected],  ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net[email protected],, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.
УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про встановлення  ставок  податку  на нерухоме  майно, відмінне  від  земельної  ділянки, у місті Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробниками проекту (управліннями фінансовим, економіки та розвитку підприємництва  (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 36б, каб. 219, тел. 74-57-54, каб. 222, тел. 74-73-32, каб. 510, тел. 74-39-72, електронні адреси: [email protected]), [email protected],  ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net[email protected],, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва міста Кривого Рогу» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту – фінансовим управлінням (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, площа Радянська, 1, каб. 219, тел. 74-37-54, електронна адреса: [email protected]) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб. 510, тел.74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net[email protected],, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.
УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кривого Рогу» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту - управлінням земельних ресурсів (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 36б, каб. 216, тел. 74-24-33, електронна адреса: [email protected]) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.uaing.zagal104@ukr.netsrvk@srvk.gov.ua,, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.

 


 

Рішення Криворізької міської ради від 25.02.2015 № 3400 "Про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2015 № 3277 "Про встановлення на 2015 рік ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі"
УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про визначення  розміру відрахуван до бюджету міста частини чистого прибутку (доходу) комунальних  унітарних  підприємств та їх   об’єднань,  що належать до комунальної  власності  територіальної   громади міста Кривого Рогу» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту – фінансовим управлінням (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 36б, каб. 204, тел. 92-13-19, електронна адреса: [email protected]) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.uaing.zagal104@ukr.net[email protected],, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.

 


 

Рішення Криворізької міської ради від 31.01.2015 № 3277 "Про встановлення на 2015 рік ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у м. Кривому Розі"УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» та його територіальні підрозділи» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту – відділом дозвільно-погоджувальних процедур (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1,  каб.150, тел. 92-25-94, електронна адреса: [email protected]) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл.Радянська,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки викон-кому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської:dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.uaing.zagal104@ukr.netsaks1242@ukrpost.ua, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.