14, 15 грудня 2012 року відбулась І міська спартакіада депутатів міської та районних у місті рад, присвячена Року спорту та здорового способу життя

Від: 29 грудня 2012

14, 15 грудня 2012 року відбулась І міська спартакіада депу-татів міської та районних у місті рад, присвячена Року спорту та здорового способу життя. Головним завданням спартакіади було комплектування збірної команди міста для участі в ІІІ обласній спартакіаді депутатів органів місцевого самоврядування всіх рівнів у 2013 році.

В спартакіаді приймали участь 8 команд (7 команд депутатів районних в місті рад та команда депутатів міської ради). Змагання проводились з чотирьох видів спорту - шахи, шашки, настільний теніс та волейбол.

Депутати Довгинцівської районної в місті ради прийняли участь в усіх видах програми спартакіади. До участі в спартакіаді депутати районної в місті ради ретельно готувались. Було проведено районні змагання та тренувальні заняття. Результатом цього став гідний виступ у міській спартакіаді. Так, команда депутатів Довгинцівської районної в місті ради в змаганнях з шахів виборола І-е місце з шахів, ІІІ-е місце з шашок, ІV-е місце з настільного тенісу та VI-е місце з волейболу. У загальнокомандному заліку збірна команда депутатів Довгинцівської районної в місті ради посіла ІІІ-е місце.

Хотілось би відмітити депутатів-призерів міських змагань: Головань Марію Григорівну - ІІІ місце у змаганнях з шахів; Медведкова Олександра Володимировича - ІІІ місце з шахів; Хватову Світлану Володимирівну - ІІІ місце з шашок; Жарікову Вікторію Олександрівну - ІІІ місце з настільного тенісу.

Команди, які посіли І-ІІІ місця нагороджені кубками та дипломами, а переможці та призери в особистій першості нагороджені медалями, дипломами комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради.