Депутати Довгинцівської районної в місті ради VIII скликання


 

Авраменко Ганна Михайлівна

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Баландін Олексій Юрійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Білоус Іван Борисович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Волик Наталя Сергіївна

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Гушко Сергій Володимирович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Дацко Катерина Павлівна

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Довженко Наталя Вікторівна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Жук Олександр Олександрович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Івкіна Наталя Юріївна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Касумян Арамаіс Тельманович

Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Коваль Сергій Юрійович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Коломоєць Ольга Георгіївна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Кондратенко Павло Вікторович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Куц Олександр Валерійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Максимова Алла Василівна

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Мороз Віра Володимирівна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Ніконенко Дмитро Анатолійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Норін Дмитро Олександрович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Павленков Станіслав Маркович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Паркіна Лідія Миколаївна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Патоєв Сергій Васильович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Погрібна Нелля Сергіївна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Подкопаєва Яна Омелянівна

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Прокоп'єва Тетяна Миколаївна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Проноза Вадим Валерійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Прохорович Світлана Сергіївна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ»

Ратінов Ігор Гарійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Семенчук Микола Юрійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Сіянко Анна Леонідівна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Скоробогатий Олександр Володимирович

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Сухіненко Сергій Олександрович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Тенетко Руслана Кирилівна

Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Терещенко Олена Андріївна

Криворізька Міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Цюпа Юрій Олексійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Шкуропат Дмитро Валерійович

Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Яковлева Тетяна Анатоліївна

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Яловенко Дар'я Василівна

Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»