01 лютого 2017 року відбулися змагання на першість району з шашок «Диво шашки»

Від: 02 лютого 2017

01 лютого 2017 року в шаховому клубі дитячо-юнацької спортивної школи № 9 відбулися змагання на першість району з шашок «Диво шашки» за програмою шкільних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях прийняло участь 9 команд загальноосвітніх шкіл (45учасників). Склад команди 5 чоловік (3 юнака, 2 дівчина). Змагання проходили за коловою системою. Змагання особисто - командні.

У командному заліку І-е місце вибороли спортсмени Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129; II-е місце посіла команда Криворізької загальноосвітньої школи № 130; ІІІ-є місце за командою Криворізької загальноосвітньої школи № 108.

Переможці і призери нагороджені кубком і грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

Команда-переможець змагань на першість району з шашок буде захищати честь Довгинцівського району на міських змаганнях, які відбудуться 04 лютого 2017 року на базі шахового клубу дитячо-юнацької спортивної школи № 9.