Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції


Качалова Ольга Андріївна

Посада: головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

Рік народження: 1985

Освіта: повна вища

Загальний стаж: 8 р.

Стаж державної служби: 7 р.

Телефон: 94-84-69

Дні та часи прийому громадян:

  • Пн (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Вт (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Ср (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Чт (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Пт (830–1700) перерва (1230–1300)

Електронна скринька:
 anticorruption@dlgr.gov.uaГоловний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції:

1. Розробляє та проводить заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням, а також здійснює контроль за їх проведенням.

2. Надає роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства.

3. Вживає заходів до виявлення конфлікту інтересів та сприяє його усуненню, контролює дотримання вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів, а також виявляє сприятливі для вчинення корупційних правопорушень ризики в діяльності посадових осіб виконкому районної в місті ради, вносить керівнику пропозиції щодо усунення таких ризиків.

4. Проводить перевірку фактів своєчасного подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, надає допомогу в заповненні таких декларацій, проводить у встановленому законодавством порядку перевірку фактів своєчасності подання зазначених декларацій, їх перевірку на наявність конфлікту інтересів, а також здійснює логічний та арифметичний контроль декларацій.

5. У разі виявлення під час перевірки декларації арифметичних або логічних помилок невідкладно письмово повідомляє про це особі, що надає декларацію для подання ним письмового пояснення та/або виправлення декларації.

6. У разі виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних правопорушень посадовими особами виконкому районної в місті ради, а також ознак правопорушення за результатами перевірок декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, інформує в установленому порядку про такі факти голову районної в місті ради, а також правоохоронні органи відповідно до їх компетенції.

7. Здійснює оприлюднення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру керівників виконкому на веб-сайті районної в місті ради відповідно до діючого законодавства.

8. Розглядає в межах повноважень повідомлення щодо причетності працівників виконкому до вчинення корупційних правопорушень, ініціює відсторонення від виконання повноважень на посаді осіб, щодо яких винесено постанову про притягнення як обвинуваченої у вчиненні злочину у сфері службової діяльності, або складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення.

9. Веде облік працівників виконкому притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

10. Взаємодіє з підрозділами з питань запобігання та виявлення корупції органів місцевого самоврядування, спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції.

11. Організовує роботу робочої групи виконкому щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю у роботі, усунення причин і умов, що сприяють вчиненню корупційних правопорушень.

12. Організовує проведення службового розслідування (перевірок) у виконкомі районної в місті ради з метою виявлення причин та умов, що призводять до вчинення корупційних правопорушень або невиконання вимог антикорупційного законодавства.

13. Приймає участь в проведенні спеціальної перевірки стосовно осіб які претендують на зайняття посад у виконкомі районної в місті ради шляхом опрацювання результатів перевірки та готує довідку про результати спеціальної перевірки.

14. У разі встановлення за результатами спеціальної перевірки факту подання претендентом на посаду неправдивих відомостей про себе повідомляє про виявлений факт правоохоронні органи для реагування в установленому порядку, крім випадків, визначених законом.

15. Проводить внутрішній аудит у виконкомі районної в місті ради в частині дотримання вимог антикорупційного законодавства.

16. Здійснює роботу по оформленню документації щодо впровадження і функціонування системи управління якістю муніципальних послуг з питань запобігання та виявлення корупції у виконкомі районної в місті ради.

17. Проводить роботу з резервом кадрів.

18. Здійснює облік та надання інформації на виконання документів з питань запобігання та виявлення корупції, які надійшли до виконкому з інших органів в електронному вигляді та на паперових носіях.

19. Виконує роботу щодо застосування вимог Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних» в межах своїх повноважень.

20. Виконує інші доручення голови районної в місті ради.