03-09 березня 2021 року відбулися змагання на першість району з волейболу серед дівчат за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії»

Від: 09 березня 2021

03-09 березня 2021 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 90 та Криворізького навчально-виховного комплексу № 81 відбулися змагання на першість району з волейболу серед дівчат за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях приймало участь 8 команд – 78 учасників. Змагання проходили за коловою системою.

У фінальних іграх, які відбулися 09.03.2021 року в спортивній залі Криворізької загальноосвітньої школи № 90, за третє місце зустрічалися команди Криворізького навчально-виховного комплексу № 81 та Криворізької загальноосвітньої школі № 65. Перше і друге місця розіграли, переможці змагань у підгрупах, команди Криворізької загальноосвітньої школи № 90 та Криворізької загальноосвітньої школи № 130.

Переможцем районних змагань серед дівчат стала команда Криворізької загальноосвітньої школи № 90, друге місце у команди Криворізької загальноосвітньої школи № 130, третє місце посіли волейболістки Криворізької загальноосвітньої школи № 65.

Команди, переможці і призери, нагороджені кубками, грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Довгинцівської районної в місті ради.