17 березня 2021 року відбулися змагання на першість району з шашок «Диво шашки»

Від: 17 березня 2021

17 березня 2021 року на базі Криворізького навчально-виховного комплексу № 81 відбулися змагання на першість району з шашок «Диво шашки» за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях прийняло участь 7 команд загальноосвітніх закладів (28 учасників). Склад команди 4 чоловіка (3 юнака, 1 дівчина). Змагання проходили за коловою системою.

У командному заліку І-е місце вибороли шашисти Криворізької загальноосвітньої школи № 130; II-е місце посіла команда Криворізької педагогічної гімназії; ІІІ-є місце за командою Криворізької загальноосвітньої школи № 94.

Переможці і призери змагань нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Довгинцівської районної в місті ради.