23 червня 2021 року у парку «Ювілейний» відбулося районне спортивне свято з нагоди Міжнародного Олімпійського дня в Україні

Від: 23 червня 2021

З метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя 23 червня 2021 року у парку «Ювілейний» відбулося районне спортивне свято з нагоди Міжнародного Олімпійського дня в Україні.

Для дітей дошкільного віку організовано естафету «Веселі старти», у якій І місце - посіли вихованці КЗ ДНЗ № 183, ІІ місце - КЗ ДНЗ № 227, ІІІ місце – КЗ ДНЗ № 162.

У легкоатлетичній естафеті 4х100 м переможцями стали команда КНВК № 81, ІІ місце - посіла команда КЗШ № 108, ІІІ місце – команда КЗШ № 94.

Команди нагороджені кубками, медалями та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Довгинцівської районної в місті ради. Залучено до змістовного дозвілля понад 350 чоловік.