Виконком Довгинцівської районної в місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Від: 07 вересня 2018

Виконком Довгинцівської районної в місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу з питань благоустрою, транспорту та житла;

- головного спеціаліста служби у справах дітей, дві вакантні посади;

- провідний спеціаліст з питань захисту прав споживачів відділу розвитку підприємництва;

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- володіння державною мовою;

- знання чинного законодавство в профільній сфері та вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними забезпеченнями.

Для провідного спеціаліста:

- вища освіта відповідного професійного спрямування за ступенем спеціаліста, магістра (економічна, юридична). Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І категорії або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Для головного спеціаліста:

- вища освіта відповідного професійного спрямування за ступенем спеціаліста, магістра (технічна, педагогічна, юридична, бухгалтерський облік).

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста на менше 1 року, або виходячи із виконання основних завдань та функцій, стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС); зразок заповнення
- фотокартку розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, вченого звання, присвоєння наукового ступеня;
- копія військового квитка (для військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Більш детальна інформація.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділами: з питань кадрової роботи за тел. 405-18-67, з питань благоустрою, транспорту та житла за тел. 405-02-09, розвитку підприємництва за тел.440-03-13, службою у справах дітей за тел. 440-64-36, управлінням праці та соціального захисту населення за тел. 440-60-74.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, за адресою: 50086, м. Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 11, кімн. 306, відділ з питань кадрової роботи.