Проведено показове заняття з питань цивільного захисту

Від: 22 квітня 2015

На виконання наказу керівника Криворізької міської ланки Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту від 02 квітня 2015 року «Про підготовку захисних споруд для укриття населення міста в разі виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру» з метою активізації роботи щодо забезпечення укриття населення в квітні поточного року в Довгинцівському районі проведено показове заняття з керівниками районних ланок Криворізької міської ланки Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, керівним складом міської та районних спеціалізованих комунально-технічних служб (управителі житлового фонду, голови правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів).

Мета:

1. Ознайомити учасників заняття з вимогами Кодексу цивільного захисту та розпорядчих документів державного, обласного та міського рівнів щодо створення та функціонування системи цивільного захисту на об’єктах господарювання.

2. Надати методичну допомогу учасникам заняття в організації роботи з облаштування найпростішого укриття (підвалу) для захисту населення, яке проживає у житлових будинках різної поверховості.

3. Нагадати учасникам заняття сигнали оповіщення та порядок дій населення в разі виникнення надзвичайної ситуації, а також перелік необхідної кількості речей, продуктів харчування і порядок зберігання документів, які засвідчують особистість громадянина.

Учбова ціль:

1. Нагадати учасникам заняття структури Криворізької міської ланки з її органами управління та реагування.

2. Ознайомити з порядком роботи підприємства щодо підтримки сховищ у готовності до застосування.

3. Визначити основні вимоги до облаштування найпростішого укриття (підвалу, напівпідвалу) та показати необхідніший перелік і кількість речей, продуктів харчування та документів.

Учбові питання:

1. Доведення до учасників заняття вимоги керівних документів з питань організації системи цивільного захисту на підприємстві, установі, організації та закладі незалежно від форми власності і підпорядкування.

2. Огляд облаштованого сховища КП «Міський тролейбус», вимоги до його готовності та порядок розміщення у укритті робочої зміни в разі виникнення надзвичайної ситуації.

 

3. Порядок облаштування найпростішого укриття, нормативні вимоги до розміщення і поводження чергового персоналу під час перебування населення в укритті (сховищі).

4. Організація видачі та порядок забезпечення непрацюючого населення засобами індивідуального захисту (протигази, респіратори, ватно-марлеві пов’язки). Навчання непрацюючого населення на консультаційних пунктах.

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного ахисту населення виконкому Довгинцівської районної в місті ради