Шановні суб’єкти господарювання Довгинцівського району!

Від: 10 березня 2017

До Вашої уваги рекомендації в організації роботи об’єктів сезонної торгівлі.

Терміни функціонування об'єктів сезонної торговельної мережі визначені рішенням Криворізької міської ради від 30.12.2010 № 126 «Про формування електронних інформаційних ресурсів-переліків об’єктів бізнесу»:

- з 1 квітня до 1 листопада щорічно (для кафе літніх, спеціалізованого торговельного обладнання з продажу безалкогольних напоїв, морозива, овочів, фруктів);
- з 1 серпня до 15 вересня (для об'єктів з продажу шкільного асор-тименту);
- з 1 серпня по 1 листопада (для об’єктів з продажу баштанних культур);
- з 1 грудня до 1 січня (для об'єктів з продажу новорічних ялинок та прикрас до них);
- короткотерміново для торгівлі на ярмарках, виставках - продажах та інших заходах, пов'язаних з демонстрацією та продажем товарів під час масових заходів.

Суб'єкти господарювання можуть розміщувати та організовувати роботу малих архітектурних форм - об'єктів сезонної торгівлі, що функціонують тимчасово, виключно на відведених під зазначені цілі земельних ділянках при наявності правоустановчих документів на землю.

Об'єкти сезонної торгівлі мають бути розміщені без порушень зовнішнього вигляду цілісних торговельних комплексів, об'єктів соціального призначення, не створювати перешкоди для пішоходів, надавати можливість безперешкодного доступу маломобільних мешканців міста.

Для отримання декларації про розміщення та організацію об'єктів сезонної торгівлі необхідно подати наступні документи до служби «Єдиного вікна» виконкому Довгинцівської районної в місті ради (каб. 108), вул. Дніпропетровське шосе, 11:

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;
- копію правоустановчих документів на земельну ділянку;
- фотографію, на якій чітко зображено об'єкт торгівлі з відповід-ною вивіскою, про його належність, режим роботи, урною для сміття.

Декларація про розміщення об'єкта сезонної торгівлі оформлюється на протязі 2-ох робочих днів безкоштовно.

У разі виникнення питань звертайтесь до відділу розвитку підприємництва виконкому Довгинцівської районної у місті ради за телефоном: 71-12-76