В управлінні праці та соціального захисту населення здійснюється прийом документів для отримання «Картки криворіжця»

Від: 20 листопада 2019

Шановні мешканці Довгинцівського району!

На вересневому засіданні виконкому Криворізької міської ради було підтримано положення про «Картку криворіжця» та затверджено порядок її видачі.

У зв’язку з цим, управлінням праці та соціального захисту населення здійснюється прийом документів від громадян, які досягли пенсійного віку та осіб, які мають право на пільги відповідно до законодавства України та на додаткові пільги згідно з рішеннями Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (у тому числі внутрішньо переміщені особи).

Зазначеним громадянам «Картка криворіжця» видається на безоплатній основі коштом міського бюджету.

Для отримання «Картки криворіжця» вищезазначені особи подають до управління праці та соціального захисту населення виконкому районної в місті ради за місцем реєстрації анкету-заяву, згоду на обробку персональних даних та документи:

- паспорт громадянина України;

- довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не подається фізичними особами, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);

- документ, що дає право на пільги відповідно до законодавства України й на додаткові пільги згідно з рішеннями Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (пільгове посвідчення; пенсійне посвідчення, довідка МСЕК про встановлення групи інвалідності).

Прийом документів здійснюється за адресою: вул. Дніпровське шосе, 16, каб. 118, 119 згідно талонів, попередньо отриманих у каб. 106.