Відбулися фінальні змагання з баскетболу районного турніру на кубок Гурова В.М.

Від: 23 грудня 2013

20 грудня 2013 року на базі регіонального фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» відбулися фінальні змагання з баскетболу районного турніру на кубок Гурова В.М. серед дівчат та юнаків за програмою шкільних ігор «Олімпійська надія».

В змаганнях прийняло участь серед юнаків - 12 команд, серед дівчат – 6 команд загальноосвітніх шкіл (178 учасників). Змагання проходили за коловою системою у двох підгрупах.

У фінальних змаганнях серед дівчат приймали участь команди загальноосвітніх шкіл № 90, 108, 130 та педагогічної гімназії. Серед юнаків у фіналі приймали участь команди шкіл № 9, 89, 90 та гуманітарно-технічного ліцею № 129. Серед дівчат у командному заліку І-е місце вибороли спортсмени Криворізької загальноосвітньої школи № 90; II-е місце посіла команда Криворізької загальноосвітньої школи № 130; ІІІ-є місце за баскетболістками Криворізької педагогічної гімназії

Серед юнаків переможцем вперше за всю історію проведення турніру стала команда загальноосвітньої школи № 89; ІІ-е місце у команди Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129; третьою стала команда Криворізької спеціалізованої школи № 9.

Команди переможців і призерів нагороджені грамотами, кубками і м’ячами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

Розпочато підготовку до міського турніру з баскетболу на кубок Гурова В.М. збірних команд району, які сформовані із баскетболістів команд переможців та призерів районних змагань і який відбудеться у лютому-березні 2014 року.