Відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат за програмою спортивних ігор «Олімпійські надії» та традиційний турнір з волейболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл на кубок воїна-інтернаціоналіста О. Веклича

Від: 27 січня 2014

14-24 січня 2014 року на базі Криворізьких загальноосвітніх шкіл № 65, 87, 108, 128 відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат за програмою спортивних ігор «Олімпійські надії» та традиційний турнір з волейболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл на кубок воїна-інтернаціоналіста О. Веклича.

В змаганнях приймало участь 10 команд (дівчата) – 92 учасника та 11 команд (юнаки) - 98 учасників. Змагання проходили за коловою системою у двох підгрупах.

Переможцем та призерами змагань серед дівчат стали команди: І-е місце - Криворізької загальноосвітньої школи № 90, ІІ-е місце - Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81; ІІІ-е - Криворізької загальноосвітньої школи № 65.

Серед юнаків переможцем турніру на кубок О. Веклича стала команда Криворізької загальноосвітньої школи № 94, ІІ-е місце у команди Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81, третіми стали волейболісти Криворізької загальноосвітньої школи № 65.

Команди-переможці і призери нагороджені кубком і грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.