Відбулися змагання на першість району з шахів на приз клубу «Біла тура» за програмою шкільних ігор «Олімпійська надія»

Від: 20 січня 2014

17 січня 2013 року на базі шахового клубу дитячо-юнацької спортивної школи № 9 відбулися змагання на першість району з шахів на приз клубу «Біла тура» за програмою шкільних ігор «Олімпійська надія».

В змаганнях прийняло участь 12 команд загальноосвітніх шкіл (50 учасників). Склад команди 4 чоловіка (3 юнака,1 дівчина). Змагання проходили за коловою системою. Змагання командні

У командному заліку І-е місце вибороли спортсмени Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129; II-е місце посіла команда Криворізької загальноосвітньої школи № 130; ІІІ-є місце за шахістами Криворізької загальноосвітньої школи № 94.

Переможці і призери нагороджені кубком і грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

Команда гуманітарно-технічного ліцею № 129 завоювала почесне право захищати честь Довгинцівського району на міських змаганнях, які будуть проходити 25-26 січня 2014 року в шаховому клубі ДЮСШ № 3.