Відбулося відкриття районної спартакіади пришкільних таборів та спартакіади «Юність-2013»

Від: 07 червня 2013

5 червня 2013 року на базі Криворізької педагогічної гімназії відбулося відкриття районної спартакіади пришкільних таборів та спартакіади «Юність-2013» серед дітей та підлітків за місцем проживання, присвяченої 238-й річниці з дня заснування м. Кривого Рогу.

В змаганнях приймали участь  команди таборів загальноосвітніх шкіл №№ 9, 65, 108, 109, КПГ, КНВК «Вальдорфська школа» та ДЮСШ №9. Змагання проходили з 5-ти видів спорту та конкурсу малюнка на спортивну тематику.

У командному заліку переможцями та призерами спартакіади з видів спорту стали:

Настільний  теніс – І місце у команди пришкільного  табору КСШ №9; ІІ місце посіли вихованці табору Криворізької педагогічної гімназії; ІІІ місце Виборола команда КЗШ №65. У змаганнях з шашок переможцями стали юні спортсмени КЗШ № 65, ІІІ місце у команди пришкільного табору КСШ №9. ІІІ місце у вихованців КНВК «Вальдорфська школа». Переможцями у змаганнях з піонерболу стала команда Криворізької педагогічної гімназії, другими була команда КЗШ №109, ІІІ місце у КЗШ №108. У спортивних естафетах «Веселі старти» місця розподілились слідуючи чином- І місце – КЗШ №65, ІІ місце – педагогічна гімназія, ІІІ місце – КСШ №9. У конкурсі малюнка на спортивну тематику перемогла команда КЗШ №108, ІІ місце посіла команда педагогічної гімназії, ІІІ місце у команди КНВК «Вальдорфська школа».

Змагання з футболу, через несприятливі погодні умови, перенесено і будуть продовжені 10.06.2013 року на цій же спортивній базі.

Переможці і призери в командному заліку з видів спорту нагороджені кубками, грамотами і медалями комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради. Всі команди учасниці районної спартакіади отримали в подарунок спортінвентар (футбольні та волейбольні м’ячі).