3-4 жовтня 2017 року відбулися змагання на першість Довгинцівського району з настільного тенісу

Від: 04 жовтня 2017

3-4 жовтня 2017 року на базі Криворiзького навчально-виховного комплексу № 128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської області відбулися змагання на першість Довгинцівського району з настільного тенісу за програмою районних спортивних ігор «Олімпійські надії» серед учнів загальноосвітніх шкіл.

В змаганнях прийняло участь 12 команд – 60 учасників. Склад команди 5 чоловік (3 хлопця, 2 дівчини). Змагання проходили за коловою системою із п’яти сетів. Змагання особисто - командні.

У командному заліку І-е місце вибороли спортсмени Криворізького навчально-виховного комплексу № 81; II-е місце посіла команда КНВК № 128; ІІІ-є місце за тенісистами Криворізької педагогічної гімназії.

В особистому заліку у змаганнях серед дівчат найсильнішою була Волина Настя – КНВК № 81, ІІ-е місце у Безсмольної Насті – КНВК № 81, третьою стала Звіревич Кристина, вихованка Вальдорфської школи. Серед хлопців переможцем змагань став Гавришко Олег – КЗШ № 90, ІІ-ІІІ місце розділили Кисильов Євген – КНВК № 81 та Груша Марк – КЗШ № 90.

Команди переможців і призерів нагороджені кубком, медалями, грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.