Щиро раді вітати Вас!

на офіційному вебсайті виконкому Довгинцівської районної в місті ради
 
Матеріали щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-197 грудня 1979 року, на карті міста Кривого Рогу з’явилась нова адміністративно-територіальна одиниця – Довгинцівський район, наймолодший серед усіх районів нашого міста, який розташований в південно – східній частині міста.

Площа району складає 5 305 га.

Район розташований на Придніпровській височині.

Довгинцівський район розвивається, стає зручним та комфортним у всіх сферах діяльності.

Ми любимо свій чудовий район, пишаємося його досягненнями, працюємо в ім'я його процвітання та добробуту.

На сторінках офіційного вебсайту виконкому Довгинцівської районної в місті Кривому Розі ради Ви маєте можливість дізнатися, які події відбуваються у громадському та культурному житті нашої територіальної громади, переглянути новини, повідомлення, оголошення.

Ми з радістю вітаємо Вас на нашому вебсайті і сподіваємось, що наведена тут інформація буде цікавою і корисною для Вас!АктуальнеУ Довгинцівському районі буде тимчасово припинено газопостачання

У зв’язку із модернізацією обладнання ГРП № 101 по вул. Кокчетавська, в період часу з 20 вересня 2021 року по 24 вересня 2021 року буде тимчасово припинено газопостачання.


Виконком Довгинцівської районної в місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Документи приймаються: упродовж 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу, за адресою: 50086, м. Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 11, кімн. 306, відділ з питань кадрової роботи.

07 вересня 2021

Актуальні питання соціального захисту населення

Актуальні питання соціального захисту населення


Останні новиниРеалізуючи соціальний проєкт «Активні парки - локації здорової України» організовано та проведено низку рухливих та спортивних ігор

Протягом тижня організовано та проведено низку рухливих та спортивних ігор, які сприяють гармонічному розвитку дитини, покращують настрій та розвивають інтелект.

24 вересня 2021

Про відібрання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах

В ході перевірки виявлено двох малолітніх дітей мати яких перебувала в алкогольному сп’янінні, діти проживали в жахливих умовах.

24 вересня 2021

24 вересня 2021 року на 61-му році пішов з життя Олег Анатолійович Сільченко

24 вересня 2021 року на 61-му році пішов з життя директор комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків Довгинцівського району» Криворізької міської ради, депутат Довгинцівської районної в місті ради.

24 вересня 2021

23 вересня 2021 пройшов рейд з впорядкування прибудинкової території

Власникам 30 будинків приватного сектору по вулиці Апостолівська, які невпорядковали прибудинкові території , залишено попередження щодо усунення порушень протягом трьох днів.

23 вересня 2021

До відома громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі

Щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації.

23 вересня 2021

22 вересня 2021 року відбулось дев’яте засідання спостережної комісії

Були обговорені ряд важливих питань, які стосуються відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт засудженими та особами, які вчинили адміністративні правопорушення.

23 вересня 2021

Відбулися півфінальні та фінальні ігри першості району з футболу за програмою Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч»

Переможцем першості району з футболу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2008 р.н. стала команда Криворізької загальноосвітньої школи № 87.

22 вересня 2021